Testovaví verze HP


← nevyplňovat!


Tučný text Kurzíva
 

:-) ;-) :-( :D :O OMG Pláč Polibek :-| 8-) :D) :(|) >:-) Jednička Nula Srdíčko Práce Foťák Pozor! Sluníčko Polojasno Zataženo Déšť Sníh Kytička Veselé Vánoce
 

Náhled diskuze

Jakub: koukam ze to tady nejak chciplo...jak se mate?...

Šárka: Všechno nejlepší k svátku   Já jsem pro změnu nemocná, ale všimla jsem si, že pravidelně nemocním na konci září nebo začátku října, tak kdoví, co zatím je. Ale venku je nádherně. Tak užívejte pěkného počasí  

Jakub: jsem slysel, tak jsem zvedav, jak se to bude dale vyvijet, urcite budeme ve strehu..jinak je vcelku fine..jak u vas?...

Šárka: Haló? Je tu někdo? Prý hrozí zrušení naší bývalé střední... Pokud nevíte viz. Odkaz (stopáž od 11:52).

Šárka: Ahoj. Přeji všechno nejlepší k narozeninám!  

Jakub: ahoj všichni, tak jak se daří, jak se dovolenkujete?..my zatím nic, ale snad něco přijde...

Jakub: na víkend jedeme serfovat na rujanu, juchu...co vy?...

Šárka: Aklimatizace už v pohodě.   O víkendu jsme byli v Krči na baseballu. Já teda jen jako divačka. Ale hřiště tam mají moc pěkná. Takže paráda.   Co plánujete na víkend?

Jakub: cus bus, tak jak se vede lidičky, zase jste se tu pěkně dlouho neukázali...co stavba michale?...a aklimatizace šárko?...

Jakub: Myslím, že na letadle opravdu nezáleží. My letěli Boeingem 767, tak to bylo cca stejny jako ten Airbus. Když o tom tak mluvíme, hned bych někam vypadnul. My jdem dneska na svatbu, tak se těším ,že budou dobrůtky a taky starí známí, co jsem dlouho neviděl. užijte si víkend, K.

Šárka: Mně to jako prdítko nepřišlo. Ze začátku docela šok. Jsem zvyklá jen na nízkonákladové evropské lety. A ve velkém letadle všude spousta lidí, různé národnosti, děti... Pak si ale člověk zvykne. Nevím, jestli je to objektivní, ale s Airbusem se mi léta lépe. Vždycky, když letím Boeingem, tak je přistání divně skákavé a letadlo se občas ve vzduchu chvěje, zatímco s Airbusem nic podobného nezažívám. Ale možná je to jen smůla, že se vždycky něco děje, když sedím v Boeingu.   Vidíš, na pátek třináctého bych si ani nevzpomněla. O víkendu tak napůl pracuji, takže nic moc.  

Michal: Ono to zase tak malý letadlo neni... například smutně známý let 447 Air France Odkaz byl také s A330. Do Prahy létá jen jedno o chlup větší osobní letadlo Boeing 777. Já jsem letěl zatím vždycky s A321 a na letišti čekalo minimálně 5 autobusů, aby všechny lidi odvezly   A to je ještě prcek...

Michal: Nebojte, zítra už je pátek...   , sice 13. ale když na to nebudeme myslet, tak se nic špatnýho nestane.

Jakub: tak to je prcek, já jsem taky dneska nějaky vycuclý...už se zase těším na víkend, to je hrozny, jak ty tydny leti..

Šárka: Jo! A tam jsme letěli Airbusem 330.  

Šárka: Teda geografické...   Jsem zas úplně mimo. Na čas jsem si už zvykla, ale na práci ještě ne, tak jsem úplně vycuclá.  

Šárka: Já se nedivím i tak. My taky neznáme nějaké menší státy v Africe, které neustále mění jména... A nedělám si ani iluze, že jsme pro svět nějak extra důležití. Kajo všem trpělivě vysvětloval, že jsme se rozdělili a že existují dvě země, zato já jsem vždycky říkala, že jsem z Evropy, z Prahy. To jako demografické určení všem stačilo.   Ve větších městech jsme moc nebyli. San Francisco je malé, Las Vegas má hlavně turistické centrum a okolo žijí zaměstnanci. Jedině LA, ale tam všude jezdíš autem, takže ti to ani nepřijde. A o té podobnosti s Gabi nám říkali všichni, s kým jsme se dali do řeči. Někde nás automaticky považovali za příbuzné, což bylo občas matoucí.  

Jakub: No musim souhlasit s tou Prahou, na NZ taky lidi moc nevěděli co je česká republika, každý starší si hned vzpomněli a říkali československo, páč s náma bobovali ve 2. světový a vubec netušili že jsme se před 20 lety se slovakama rozpojili...ale Praha je prostě znama. Nejlepší to bylo na Samoi, tam lidi neznali, ani prahu, ani ČR a někteří tápali co je to Evropa  ale kdybyste tam byli a místní poznali, tak se nedivíte....

Michal: Ono s Prahou to bude podobný jako s jejich státy, ne? Já si možná matně pamatuju některý z nich, ale spíš by se mi vybavilo nějaké známé město nebo místo...

Michal: Pěkný fotky, jste si s Gabi trochu podobný...   Stejně si nedovedu představit města, kde žije násobně víc než v Praze. Už milion mi přijde jako hrozná aglomerace, jen toho odpadu, energie... co se soustředí na relativně malém území. Ale vidět to, je zkušenost... to je jasný.


Archiv ifrana.cz

Petice za záchranu Karlova mostu

Petice za záchranu Karlova mostu

Žádám o okamžité zastavení rekonstrukčních prací na Karlově mostě do doby, než budou investor a stavební firma připraveni provádět opravu s ohledem na jeho kulturní význam pro český národ a evropské dědictví.

Více informací » Podepsat »

Vyhledávací modul Pravidla.cz

Vyhledávací modul Pravidla.cz

Pokud si nejsem jistý pravidly českého pravopisu, používám Pravidla českého pravopisu, udělal jsem si vyhledávací modul do Firefoxu. Po jeho přidání lze v pravidlech vyhledávat z vyhledávací lišty prohlížeče. Ke stažení zde

Salmonelóza

Salmonelóza

Máte jisté nemilé prolémy po vánočním opojení bramborovým salátem? Nejste zřejmě jediní.. - Příznaky salmonelózy a léčba.

Chcete soukromí? U Centrum.cz těžko

Chcete soukromí? U Centrum.cz těžko

Při pohledu do statistik ifrana.cz mě už jen tak něco nepřekvapí, ale výjimky jsou..

Sázava 2007

Sázava 2007

Devět dní jsme strávili u řeky na/v ní, tomu odpovídá i množství pěkných fotek např. od Jitky. Podařilo se nám natočit i několik videí. Brzy přibude i deník, tak se těšte.

Miss agro 2007

Miss agro 2007

Tak opět po roce proběhla Miss agro, postupně začínám porovnávat minulé ročníky, což naznačuje, že se pomalu stávám veteránem ČZU. Pořadatelé Miss by se taky měli zamyslet, protože úroveň je, podle mě, rok od roku horší.

Návštěva pražské Zoo

Návštěva pražské Zoo

Po delší době jsem se podíval do pražské zoo, od pověstných povodní to bylo snad poprvé a byl jsem celkem příjemě překvapen. Uděla jsem pár fotek a celkem pěkný video plavajícího médi - doporučuju :-)

Okořfest 2006

Okořfest 2006

Se setřenkou jsem navštívil festival na Okoři, tak se můžete podívat na pár fotek, pokud někdo chce další, nebo plný rozlišení, nechť se ozve.

Berounka 2006

Berounka 2006

Pro úspěch loňské Vltavy jsme se rozhodli sjet Berounku, je to krásná klidná řeka, což se hodilo hlavně mě :-) Počasí a všechno vyšlo nádherně! Tak se podívejte na pár fotek, jaká byla nálada... Ještě jednou díky Jitce, že se obětovala a jela se mnou, sám v lodi bych si napoprvý netroufl.

Pár fotek pro pobavení

Pár fotek pro pobavení

Sice jsou jenom dvě, ale myslím, že stojí za shlédnutí. Hlavně musíte mít trochu fantazie a snad taky poznáte kouzlo okamžiku obou fotek.
Ověřte si své podnikatelské nadání

Ověřte si své podnikatelské nadání

Nečeká vás sada nezáživných vědomostních otázek, ale jednoduchý příklad, ve kterém se rozhodnete o ivestici. Zda-li jste investovali peníze výhodně se dozvíte okamžitě.

Sraz na bobové dráze na Proseku

Sraz na bobové dráze na Proseku

No název asi neni uplně přesný, protože bobovku nám bez varování zabrali Němci. Proto jsme byli nuceni se přesunout přímo do restaurace se symbolickým názvem "U Jakuba". Jakubovi fotky jsou samozřejmě taky on-line

Miss agro 2006

Miss agro 2006

Po řoční přestávce jsem fotil na Miss Agro, je zde 77 fotek účastnic ;-) i kamarádů a na závěr samozřejmě fire-show!

První letošní grilování

První letošní grilování

4. května jsme udělali první letošní grilování a zahájili tak grilovací sezonu,bylo to super! Mimo jídla a pití, myslim, byla i výborná nálada potažmo zábava.

Hygiena v pekárnách? - katastrofa!

Hygiena v pekárnách? - katastrofa!

Bohužel jsem měl tu možnost poznat kvalitu pekárny Zoulek a syn. Doporučuji přečíst všem, kteří by si snad chtěli pochutnat na jejích výrobcích! Ale jestli máte rádi potkany tak je vše v nejlepším pořádku.

Blue Screen u Pendolina

Blue Screen u Pendolina

Určitě jste všichni slyšeli o problémech "super" vlaku Pendolino ( viz. třeba zde) Zajímavý je, že mě ta chyba něco přípomíná - známý Blue Screeny :-) ( kdo nezná,vysvětlení zde). No posuďe sami - foto dokumentace.

SOŠ DrtinovaSOŠ Drtinova

Mam pro vás menší překvápko v podobě historických snímků ze střední :-) - Poděkovat můžete Kirilovi, z jehož archivu fotky pochází.

Nevíte si rady s pojištěním?

Nevíte si rady s pojištěním?

Lukáš Kadlec z ČSOB Vám rád poradí. První zodpovězený dotaz od Aleny K. si můžete již přečíst.
Sraz na Bowlingu

Sraz na Bowlingu

Tentokrát si opravdu nemůžeme stěžovat na účast, protože byla skvělá, jen tak dál :-) Kdyby měl někdo zájem o fotky v plnym rozlišení, nechť se ozve.

Deník z čundru - FROHOŠ 2005

Deník z čundru - FROHOŠ 2005

Prázdniny se chýli ke konci a je tu opět on-line verze našich zážitků z putování po českých hospůdkách. Doporučuji také off-line verzi v PDF

Fotky od Jakuba

Fotky od Jakuba

Ještě přidávám díky kooperaci s Jakubem další fotky

Srazík SOŠ Drtinova Srazík SOŠ Drtinova

Tak zas po půl roce se konal sraz bývalé 4.b, pokecalo se,stanovili se priority do dalších let... Máte tady 28 fotek - 800 x 600

Správce kontaktů ve SmallTalku

Správce kontaktů ve SmallTalku

Slouží k uchování os. kontaktů včetně fotky, možnost setřídění dle abecedy (podle jmena i příjmení...) Zdrojový soubor - projekt na OBMP, konečná verze. Dokumentace (pdf - 350 KB) - popis ovládání, řešení...

Lenčiny fotky z letních prázdnin 2004 Lenčiny fotky z letních prázdnin 2004

Určitě vás pobaví moje a smáťovi portréty, pořízené na chalupě v Hánově.

SOŠ sraz říjen 04

Účást se horší..., prostě jak řekl Jakub opět to staré dobré jádro.

FRSMOHOŠ 2004

FRSMOHOŠ 2004

A je to tady, další neuvěřitelné příhody z čundru!

Na chalupě v Deštný 2

Na chalupě v Deštný 2

Jako obvykle Honzovi a Tomášovi nesměli chybět Brániky a taky to podle toho vypadalo.

První víkend letních prázdnin

První víkend letních prázdnin

Se odbyl u mě na chalupě, došlo dokonce i na návštěvu místí Diskotéky, kde právě hrál DJ Bořek.

Miss Agro 2004

Miss Agro 2004

Musím přiznat, že kandidátky na titul miss moc často na fotkách nejsou, protože sem se věnoval hlavně známym.

© 2009, Michal Franěk | icq: 335 069 239